Vabljeni na delavnico za prijavo na javni razpis za dodelitev Zoisove štipendije; termini: 2.9.2021 in 7.9.2021

Javni štipendijski, razvojni, invalidski in preživninski sklad Republike Slovenije organizira dve spletni delavnici za kandidate, ki se nameravajo prijaviti na javni razpis za dodelitev Zoisovih štipendij za posamezno raven izobraževanja za šolsko oziroma študijsko leto 2021/2022.

Javni razpis za dodelitev Zoisovih štipendij je namenjen novim vlagateljem, ki še nimajo Zoisove štipendije oziroma se prvič prijavljajo za dodelitev, in tistim, ki v šolskem oziroma študijskem letu 2021/2022 prehajajo na višjo raven oziroma stopnjo izobraževanja.

Svetovalke sklada bodo na voljo za vsa pojasnila in odgovore na konkretna vprašanja.

PRIJAVA *

*Prijava je obvezna. Povezavo boste prejeli en dan pred dogodkom na vaš elektronski naslov.

Termini delavnic: