Naknadne prijave in prejem dotacije za Erasmus+ STA/STT 2016/17

Univerza v Ljubljani sporoča, da podaljšuje rok upravičenosti za izvedbo Erasmus+ STA/STT mobilnosti (poučevanje/usposabljanje). Zaposleni na Univerzi v Ljubljani, ki še niso prejeli dotacije za Erasmus+ mobilnost v okviru razpisa Erasmus+ STA/STT 2016/17, se lahko naknadno prijavijo na razpis in mobilnost izvedejo do najkasneje 31. 5. 2018.

Veljajo razpisni pogoji razpisa Erasmus+ STA in STT 2016/17 (v prilogi), spremeni se le rok upravičenosti, opredeljen v 3. točki (do 31. 5. 2018).

Prijave oddajte Majdi Štrakl do 10. 11. 2017 (začasno na Lepem potu 11; študentski referat v 2. nadstropju ali pa jih oddate po interni pošti na isti naslov).

Priloge STA
Priloge STT