Informativni dnevi 2022

Pozdravljene dijakinje, pozdravljeni dijaki!

Zaradi trenutnih epidemioloških razmer bodo Informativni dnevi 2022 na naši fakulteti potekali preko spleta in sicer:

• v petek, 11. februarja 2022 ob 10. in 15. uri
  • v soboto, 12. februarja 2022 ob 10. uri

Povezave, kjer bodo potekali informativni dnevi na posamezni smeri:

Naravoslovnotehniška fakulteta  je nekakšen unikat znotraj Univerze v Ljubljani, saj deluje na področju naravoslovja, tehnike in umetnosti. Kljub raznolikosti študijskih programov, so skupni imenovalec materiali, saj se ukvarjajo z obdelavo skoraj vseh vrst surovin.

Na Naravoslovnotehniški fakulteti lahko izberete mednarodno primerljive in praktično naravnane študijske programe prve, druge in tretje stopnje študija.

Študentje so tekom študija vključeni v različne raziskovalne projekte, terensko in laboratorijsko delo ter sodelovanje z gospodarstvom. Kar nekaj študentov se vsako leto odloči za mednarodno izmenjavo ali prakso.

Vse informacije o vpisu najdete na povezavi.

Do takrat vas vabimo, da sledite naši fakultetni FB strani, ali oddelčnim FB stranem. Veliko zanimivih zgodb pa najdete tudi na našem YT kanalu.