Informativni dnevi 2023

Informativni dnevi bodo potekali na fakulteti:

– v petek, 17. februarja, ob 10. in 15. uri in
– v soboto, 18. februarja, ob 10. uri

• Geologija (univerzitetni študijski program) – v predavalnici P-5  (Aškerčeva cesta 12, pritličje)
  • Geotehnologija in okolje (univerzitetni študijski program) – v predavalnici P-5  (Aškerčeva cesta 12, pritličje)
  • Geotehnologija in rudarstvo (visokošolski študijski program) – v predavalnici P-5  (Aškerčeva cesta 12, pritličje)
  • Inženirstvo materialov (univerzitetni študijski program) – v predavalnici P-5  (Aškerčeva cesta 12, pritličje)
  • Metalurške tehnologije (visokošolski študijski program)- v predavalnici P-5  (Aškerčeva cesta 12, pritličje)

Po kratkem uvodu se boste razdelili  po predavalnicah, kjer boste izvedeli vse informacije o izbranem študijskem programu in si ogledali fakulteto.

• Načrtovanje tekstilij in oblačil (univerzitetni študijski program) – v predavalnici P-105 (Snežniška 5, 1. nadstropje)
  • Tekstilni in oblačilno inženirstvo (visokošolski študijski program) – v predavalnici P-105 (Snežniška 5, 1. nadstropje)
  • Oblikovanje tekstilij in oblačil (univerzitetni študijski program) – v risalnici (Snežniška 5, 5. nadstropje)
  • Grafične in interaktivne komunikacije (univerzitetni študijski program) – v predavalnici P-104 (Snežniški 5, 1. nadstropje) *.
  • Grafične in medijske tehnike (visokošolski študijski program) – v predavalnici P-206 (Snežniški 5, 2. nadstropje)*.

*V soboto bo skupna predstavitev za oba študijska programa potekala v predavalnici P-104 (1. nadstropje).

Vse informacije o vpisu najdete na povezavi.

Do takrat vas vabimo, da sledite fakultetni Instagram ali  FB strani ali oddelčnim FB stranem. Veliko zanimivih zgodb pa najdete tudi na našem YT kanalu.

Veselimo se vašega obiska!