5. razpisu – INTERREG ADRION

Spoštovani!Program Interreg ADRION 2014-2020 je objavil 5. izredni razpis.

Glavni cilj razpisa je zbiranje predlogov za dvig kompetenc in veščin na področjih, ki so strateško pomembna za jadransko-jonsko programsko območje, za lažji prehod v novo programsko obdobje in naslavljanja tem s področja ohranjanja morskega/pomorskega in okoljskega ekosistema ter socialnih inovacij.

Več informacij na spletni strani razpisa: 5th Extraordinary Call for Proposals – Interreg ADRION Programme (adrioninterreg.eu)

Natančneje, namen razpisa je podpreti pripravo in izvedbo akreditiranih (ali (še) ne akreditiranih) transnacionalnih magistrskih programov ter izvajanje izobraževanj in usposabljanj.

Razpis je tematsko usmerjen na:

·          Topic 1: Blue Economy

·          Topic 2: Social Innovation

·          Topic 3: Renewable Energy

·          Topic 4: Circular Economy

Razpis je odprt do 8. 7. 2022 do 15.00 ure (CET).

Članice UL v javnih razpisih sodelujejo v imenu in s podatki Univerze v Ljubljani. Razpis predvideva naslednje omejitve sodelovanja:

Omejitve sodelovanje v vlogi vodilnega partnerja: možno je oddati samo eno (1) projektno prijavo v vlogi vodilnega partnerja.

Omejitve sodelovanje v vlogi partnerja: možno je oddati samo tri (3) projektne prijave v vlogi projektnih partnerjev.

To pomeni, da lahko članice v imenu UL oddajo skupno samo štiri (4) projektne prijave.

Zaradi omejitev razpisa in nujnosti uskladitve prijav znotraj Univerze v Ljubljani, vas prosimo, da nas obvestite v primeru načrtovanja prijave na razpis. Rok za oddajo interesa je do ponedeljka, 20.6.2022 do 13.00 ure z vnosom podatkov preko povezave:

Vljudno prosimo, da se javijo samo resni prijavitelji. Na podlagi prejetih informacij bomo po potrebi organizirali usklajevalni sestanek, ki bo v sredo, 22.6.2022 ob 13.00 uri preko platforme Zoom. Prosimo, upoštevajte, da po navedenem roku ne bo več možno oddati informacij o načrtovanih prijavah in se vključiti v usklajevalne aktivnosti. Hvala za sodelovanje in lep pozdrav,