Delavnica: »Z umetno inteligenco do napisane evropske prijave projekta Obzorja v 24 urah«, 7. 5. 2024, na UL, prijaviti se

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost vabi pedagoge in raziskovalce, zaposlene na UL, na delavnico z naslovom: »Z umetno inteligenco do napisane evropske prijave projekta Obzorja v 24 urah«, ki ga dne 7. maja, 2024 organizira Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost s sredstvi Razvojnega sklada UL.

Na delavnici se boste naučili, kako z orodji umetne inteligence izboljšati pisanje prijav evropskih projektov.

Delavnico bo izvedel Avi Staiman, ustanovitelj in izvršni direktor, strokovnjaki za akademski jezik.

Usposabljanje bo potekalo v živo in v angleškem jeziku.

Lokacija: Univerza v Ljubljani, Kongresni trg 12, Vogalna soba

Vabljeni, da si ogledate program  in si rezervirajte svoje mesto v dopoldanskem ali popoldanskem terminu, saj je število mest omejeno (največ 20 udeležencev na delavnico).

Prijave zbirajo do zapolnitve prostih mest, nato boste uvrščeni na rezervno listo udeležencev.

Predhodna priprava na delavnico:

• Udeleženci naj imajo na delavnici predlog projekta, na katerem želijo delati.
  • Če ima članica ali raziskovalec na voljo program ChatGPTPro, naj se udeleženci nanj predhodno registrirajo.
  • Udeleženci morajo priti na delavnico s prenosnimi računalniki.