HelloAIRIS- priložnost za brezplačno AI izobraževanje

Spoštovani!

HelloAIRIS je spletni program usposabljanja za umetno inteligenco, ki ga podpira EIT Health, vodijo pa ga njegovi partnerji (GE Healthcare, LEITAT in KTH). Ustvarjen je bil z namenom, da udeležence seznani z osnovnim znanjem o umetni inteligenci (AI) in odkrije njegove izzive ter vzpostavi skupnost inovativnih in naprednih posameznikov.

Komu je program namenjen?

HelloAIRIS je primeren za univerzitetne študente (medicinske, inženirske, poslovne fakultete,…), ki jih zanima raziskovanje inovativnih rešitev za boljši in dostopnejši zdravstveni sistem. Poleg tega bo program dvignil ozaveščenost zdravstvenih delavcev iz regij EIT Health RIS, ki so lahko tudi ambasadorji inovativnih tehnologij.

Več o programu si lahko preberete tukaj

Povezava do prijave je tukaj