Humanitarna akcija Narišimo nasmeh na obrazih otrok

Spoštovani!

Neprofitno Društvo za psihološko svetovanje Kameleon, letos organizira že 4. tradicionalno humanitarno prireditev Narišimo nasmeh na obrazih otrok, katere namen je v prazničnih dnevih obdarovati več kot 2000 otrok iz socialno šibkejših družin (kar nam je v preteklih letih že uspelo).

Prireditev bo potekala v nedeljo, 20.12.2015 v prostorih Slovenske knjige v Ljubljani. Več o prireditvi si lahko preberete na http://narisimonasmeh.svetovalnicakameleon.si .

Na humanitarni prireditvi bodo tudi letošnje leto prisotni košarkarji Union Olimpije, ki se s ponosom in veseljem udeležujejo prireditve obdarovanja otrok. Kot se v prazničnih dnevih spodobi, bo na prireditev prišel tudi Božiček, za dodatno razvedritev pa bo poskrbel glasbeni gost in drugi animatorji. Vsak otrok bo v dar prejel univerzalno darilo, ki bo vsebovalo igračo, šolske potrebščine ter sladko dobroto. Darila bodo za otroke iz vse Slovenije.

VABIMO VAS,

da se nam pri našem humanitarnem projektu pridružite ter omogočite zbiranje igrač in šolskih potrebščin.

Nove ali dobro ohranjene stare igrače, šolske potrebščine, knjige in sladke dobrote bomo v času od 09.11.2015 do 16.12.2015

Škatle so v pritličju na Snežniški 5 ter Aškerčevi 12