Javni razpis sofinanciranje gostovanj na slovenskih visokošolskih zavodih (257. JR)

Spoštovani,

Sklad je objavil prijavne obrazce za Javni razpis sofinanciranje gostovanj na slovenskih visokošolskih zavodih.

Več informacij na povezavi: http://www.sklad-kadri.si/si/razpisi-in-objave/razpis/n/financiranje-projektnih-gostovanj-na-slovenskih-visokosolskih-zavodih-257-javni-razpis/

Namen  razpisa: Spodbujati povezovanje slovenskih doktorjev znanosti, ki delujejo v tujini in njihovih matičnih organizacij s slovenskimi visokošolskimi zavodi.

Predmet razpisa: Predmet javnega razpisa je sofinanciranje pedagoškega in/ali raziskovalnega gostovanja slovenskih strokovnjakov z doktoratom znanosti, ki že dlje časa delujejo v tujini, na slovenskih visokošolskih zavodih za en do dvanajstmesečno pedagoško in/ali raziskovalno gostovanje v Republiki Sloveniji.

Financirane bodo popolne vloge  po vrstnem redu prispelosti do porabe  razpisane vrednosti razpisa.

Rok prijave: do porabe sredstev oz. najdlje do vključno 30.9.2018

Za več informacij prosim kontaktirajte M. Kondiča na 01 2003 225.

Lep pozdrav,

Marinko