Poletna šola kulturnega managementa Univerze v Ljubljani, 13. – 15. julij 2015

Spoštovani,

vabimo vas, da se nam pridružite na Poletni šoli kulturnega menedžmenta, ki bo potekala od 13. do 15. julija v prostorih Univerze v Ljubljani. Poletna šola kulturnega menedžmenta nastaja pod pokroviteljstvom Sveta za umetnost Univerze v Ljubljani, Ekonomske fakultete in v sodelovanju z umetniškimi akademijami, namenjena je preučevanju kulturnih in poslovnih politik ter menedžerskih in podjetniških orodij na področju kulture. Želi povezati interdisciplinarno sodelovanje med fakultetami in prakse kulturnega delovanja zunaj Univerze. Poleg študentom Univerze v Ljubljani je namenjena tudi vsem ostalim zainteresiranim, ki želijo bolje spoznati sodobne teme kulturnega menedžmenta, organizacije in poslovnih politik.

Več informacij in program Poletne šole si lahko ogledate na spletni strani http://www.ef.uni-lj.si/galerija_umetnosti/poletna_sola.