Predsedniška volilna kampanja v ZDA

Fakulteta za upravo, Univerze v Ljubljani,  ZIP, Zavod za kulturo dialoga, in Debatno društvo Univerze v Ljubljani vas v okviru Mednarodnega študentskega debatnega turnirja vabijo na predavanje in razpravo na temo predsedniške volilne kampanje v ZDA, ki bo potekala v ponedeljek, 23. 11. 2015, med 10.10 in 11:45 v predavalnici P1 na Fakulteti za upravo.

Predavanje bo izvedel svetovno priznani strokovnjak s področja debate, argumentacije in retorične analize, dr. Alfred Charles Snider iz Univerze Vermont, ZDA.

Več informacij o dogodku:

·         Spletna stran Fakultete za upravo

Obenem vas obveščamo, da bo zaključni del Mednarodnega debatnega turnirja tudi letos odvijal na Fakulteti za upravo, in sicer od 27. do 29. novembra. Otvoritev bo potekala v petek, 27. novembra ob 15. uri v predavalnici P1, zbrane pa bo nagovoril tudi dekan Fakultete za upravo, dr. Janez Stare. Vabljeni, da se udeležite otvoritve in debat, ki so v celoti odprte tudi širši javnosti.