Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost UL je objavila interni razpis Razvojnega sklada UL (RSUL) za pripravljalno-raziskovalne projekte za namen vzpostavitve interdisciplinarnih raziskovalnih skupin. Rok za oddajo: 8. maj 2024

Rok za oddajo se izteče 8. maja 2024.

Z razpisom želi RSUL spodbuditi interdisciplinarno povezovanje med različnimi članicami UL in raziskovalci, s ciljem, da iščejo odgovore na zahtevne svetovne družbene izzive ter pripravijo projektne prijave na razpise novega evropskega programa za raziskave in inovacije Obzorje Evropa.

Na razpis se lahko prijavijo skupine raziskovalcev, ki prihajajo iz štirih različnih članic, pri čemer morajo biti zastopana vsa tri področja:

• družboslovje, humanistika ali umetnost;
  • naravoslovje in
  • tehnika.

Izbrani raziskovalci (največ 2 raziskovalni skupini) bodo prejeli povrnjenih 100 % stroškov do višine 40.000 €.

Začetek projekta je predviden 1. oktobra 2024, trajanje je 2 leti. Rok za oddajo vloge je 8. maj ob 13. uri.

Več informacij o razpisu, pogojih za raziskovalce in upravičenih stroških na intranet strani: Interni razpis RSUL za vzpostavitev interdisciplinarnih skupin UL_2024

Strošek zaposlitve raziskovalcev, ki so člani skupine prijaviteljev projekta, NI upravičen strošek.​​​

Razpisna dokumentacija:

Prijavna vloga (interdisc.skupine) + Načrt porabe sredstev

Ocenjevalni obrazec (ocenjevalni obrazec lahko uporabite za samoevalvacijo vaše prijave)