Vabilo na spletno predstavitev razpisa Obzorje Evropa MSCA za podoktorske štipendije (Postdoctoral Fellowships) MSCA-PF-2022

Spoštovane in spoštovani!Vljudno vas vabimo na spletno predstavitev razpisa Obzorje Evropa MSCA podoktorske štipendije MSCA-PF-2022, ki bo v četrtek, 12. maja 2022, od 14.00 do 16.00.

Razpis se bo odprl 13. maja in se bo zaključil 14. septembra 2022.

Na dogodku vam bomo predstavili namen, pogoje, kriterije novosti razpisa ter nekatere evalvacijske slabosti lanskoletnih slovenskih prijav.  Predstavitev bomo obogotili z izkušnjami uspešne MSCA podoktorske štipendistke na Univerzi v Novi Gorici  dr. Tine Škorjanc.

Za prijavitelje projektov MSCA PF bomo organizirali tudi delavnico uspešne priprave projekta, ki bo 7. junija 2022.

Na predstavitev se prijavite z mailom na stojan.sorcan@gov.si

Lepo prosim, da to sporočilo posredujete še zainteresiranim raziskovalkam in raziskovalcem.

Vljudno vabljene in vabljeni!