Tretja prijava

Grafična in medijska tehnika VS (GMT-I) 28
Inženirstvo materialov UN 29
Metalurške tehnologije VS 30

Kandidati izpolnijo Tretjo prijavo za vpis v 1. letnik v študijskem letu 2015/2016 na spletni strani eVš: http://portal.evs.gov.si/prijava/ od 1. do 5. oktobra 2015. V prijavi označijo en študijski program, za katerega izpolnjujejo pogoje za vpis.

K izpolnjeni in natisnjeni prijavi je obvezno potrebno priložiti  pri notarju overjene kopije vseh spričeval (tretji in četrti letnik, matura/poklicna matura in obvestilo o uspehu pri maturi/poklicni maturi). Nepopolne prijave ne bodo obravnavane!

V tretjem roku se na še prosta mesta lahko prijavijo:

• Na redni študij samo kandidati, ki so oddali prvo ali drugo prijavo in se v izbirnem postopku niso uvrstili v nobenega od v prijavi naštetih študijskih programov in študenti, ki želijo zamenjati študijski program in te pravice še niso koristili.
  • Na izredni študij vsi kandidati

Na tretji prijavi je obvezna navedba e-maila in telefona, saj bo obveščanje o sprejetih prijavah potekalo preko elektronske pošte!

Kandidati prijavo prinesete osebno ali pošljete priporočeno s pripisom »Tretja prijava« do vključno 5.10.2015:

• Za smeri Grafična in medijska tehnika (VS)-izredno in Načrtovanje tekstilij in oblačil (UN) na naslov:

Naravoslovnotehniška fakulteta
Oddelek za tekstilstvo
Snežniška 5
1000 Ljubljana

• Za smeri Geologija (UN), Inženirstvo materialov (UN), Geotehnologija in okolje (UN), Geotehnologija in rudarstvo (VS) in Metalurške tehnologije (VS) na naslov:

Naravoslovnotehniška fakulteta
Aškerčeva 12