Priložnost za Prešernove nagrajence – EUTOPIA

ICUR – INTERNATIONAL CONFERENCE OF UNDERGRADUATE RESEARCH

Zveza EUTOPIA vabi Prešernove nagrajence Univerze v Ljubljani, ki so to univerzitetno nagrado prejeli tekom ali ob koncu prve stopnje študija ( 2018 in 2019), da predstavijo svoje nagrajeno delo študentom z vsega sveta. Sprejmite povabilo in bodite eden od šestih izbrancev z Univerze v Ljubljani, ki bodo s svojimi prispevki sodelovali na videokonferenci kot prvi sodelujoči z Univerze v Ljubljani. To možnost bo dobilo prvih 6 prijavljenih študentov.

Videokonferenca bo potekala 29. in 30. 9. 2020 v več državah in celinah istočasno. Več o dogodku si lahko preberete v prilogi in na spletni strani https://www.icurportal.com/icur-2020/.

Če želite sodelovati, pošljite izpolnjen priložen obrazec najkasneje do 8. 6. 2020 na naslov:

Služba za mednarodno sodelovanje UL

Kongresni trg 12