predstavitev interaktivnih zaslonov za uporabo v predavalnicah

Na Univerzi v Ljubljani v okviru različnih projektov potekajo nakupi programske in strojne opreme. Med opremo, ki se bo v prihodnjem obdobju kupovala, so tudi interaktivni zasloni, zato smo z različnimi ponudniki dogovorjeni za preizkušanje uporabe zaslona.

Konec septembra smo na Pedagoški fakulteti UL že izvedli testiranje interaktivnega zaslona Clevertouch IMPACT Plus Gen 2, sedaj pa imamo na voljo dva nova interaktivna zaslona, in sicer Clevertouch IMPACT Lux ter ViewSonic IFP7552.

Vabimo vas, da se nam v petek, 10. 11. 2023, pridružite na Pedagoški fakulteti UL (pred kabinetom 066) na individualnem testiranju interaktivnih zaslonov ponudnikov Clevertouch in ViewSonic.

Pošiljamo okvirni načrt poteka testiranja:

• Med 9. in 15. uro vam bomo v ekipi Centra Digitalna UL na voljo za individualno predstavitev osnovnih funkcionalnosti zaslonov ter različnih scenarijev uporabe v pedagoškem procesu, interaktivna zaslona bosta prav tako na voljo za samostojno preizkušanje.
    Za lažjo organizacijo dela skupine tisti dan vas prosimo, da na povezavi izberete termin, v katerem se boste udeležili testiranja.

Glavna ideja petkovega testiranja je v tem, da se seznanite s funkcionalnostmi, ki jih zaslona ponujata, odgovorimo na vaša vprašanja in si vprašanja, za katera v petek ne bomo našli odgovorov, zabeležimo in v naslednji fazi s ponudniki interaktivnih zaslonov organiziramo srečanje, kjer nam bodo odgovorili na odprta vprašanja.

V primeru vprašanj smo vam na voljo.

Ekipa Centra UL za uporabo IKT v pedagoškem procesu