9. platforma znanja – Nacionalni posvet za oblikovanje 10. okvirnega programa za R&I, 16.4.2024, prijaviti se

MVŠZI vabi, da se pridružite 9. Platformi znanja, ki bo potekala kot VŠZI Nacionalni posvet za oblikovanje 10. okvirnega programa za raziskave in inovacije. Dogodek bo potekal v živo, v torek, 16. aprila 2024, med 8.30 in 15.30 uro v Stekleni dvorani Grand Hotela Union v Ljubljani.

Na posvetu bomo razpravljali o ključnih izzivih in priložnostih na področju raziskav in inovacij ter vaše prispevke vključili v oblikovanje stališč Slovenije za prihodnji okvirni program za raziskave in inovacije.

Vljudno vas prosimo, da si rezervirate čas in se nam pridružite!

Podrobnosti o dogodku, vključno z agendo ter vodilnimi vprašanji za razpravo: Dnevni red in vsebina za razpravo

Prav tako vas prosimo, da svojo udeležbo potrdite s prijavo na dogodek preko obrazca na povezavi: https://1ka.arnes.si/posvet10OP

___

Platforma znanja – je pobuda MVZI, s katero želimo vzpostaviti trajnejši okvir za redno informiranje deležnikov o aktualnih evropskih pobudah, kot tudi za sodelovanje, sooblikovanje in izmenjavo mnenj na področjih visokega šolstva, raziskav in inovacij. Na ta način želimo okrepiti so-oblikovanje in skupno uresničevanje politik na področjih, podpreti vpetost slovenskega visokošolskega, raziskovalnega in inovacijskega prostora v evropski prostor, učinkovito spodbujati sinergije med področji in skupaj graditi družbo znanja, ki lahko bistveno prispeva k dobrobiti državljanov.