Celodnevna delavnica “How to write a competitive MSCA IF proposal” ; 31.5.2019

Vabljeni na celodnevno delavnico “How to write a competitive MSCA IF proposal” z Lotte Jaspers iz agencije Yellow Research, ki jo organiziramo v sklopu dogodka Marie Sklodowska Curie Individual Fellowships Masterclass Univerze v Ljubljani. Cilj delavnice je povečanje razumevanja zahtev projektne prijave na razpis MSCA IF.

Delavnica je namenjena izkušenim raziskovalcem Univerze v Ljubljani (podoktorski raziskovalci ali raziskovalci brez doktorata, vendar z najmanj 4 letnimi raziskovalnimi izkušnjami), ki imajo resen namen prijavljati na H2020 MSCA IF razpis v letu 2019.

Delavnica bo potekala v angleškem jeziku, v petek, 31.5.2019. Lokacijo in točno uro pričetka delavnice bomo pravočasno sporočili vsem prijavljenim.

OBVEZNA PRIJAVA – https://forms.gle/PHV7SLgCR4Gpvc3ZA

Prosimo vas, da vabila ne pošiljate tretjim osebam (zunaj UL).

Povezava bo odprta do 29.5.2018 oziroma do zapolnitve prostih mest (na voljo je 5 prostih mest).