[Digitalna UL] Vabilo – 9. posvet (20. 3. 2020) [IZVEDBA NA DALJAVO]

Spoštovani,

V okviru projekta »Digitalna UL – z inovativno uporabo IKT do odličnosti« bo v petek, 20. 3. 2020, ob 9. uri, organiziran dogodek »Razvoj digitalnih kompetenc visokošolskih učiteljev«.

K sodelovanju smo povabili predstavnico Evropske komisije, ki razvija orodja za samopreverjanje kompetenc za visokošolski prostor v okviru DigCompEdu, go. Andreio Inamorato dos Santos. Predstavila bo novo razvito orodje za preverjanje kompetenc v okviru DigCompEdu (DigCompEdu Checkin Tool In Support of The Development of University Teachers’ Digital Competencies), ki obstaja tudi v slovenski različici.

Predstavljeni bodo tudi praktični primeri izvedenih pilotnih posodobitev v okviru projekta Digitalna UL.

V skladu z napotki UL za izvajanje študijskega procesa zaradi koronavirusa bo posvet izveden na daljavo kot prenos v živo. Dogajanje boste lahko spremljali na povezavi: https://di.uni-lj.si/prenos-v-zivo.

Podrobnejši program najdete v priponki.

VABILO-posvet-razvoj-digitalnih-kompetenc-uciteljev [izvedba na daljavo]

Veselimo se srečanja z vami!

Ekipa Digitalne UL