Dogodek Priložnosti za mobilnost raziskovalcev_22.4.2021

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost vabi k udeležbi na dogodku Priložnosti za mobilnost raziskovalcev, ki je namenjen raziskovalcem, pedagogom in doktorskim študentom na Univerzi v Ljubljani.

Dogodek bo potekal v četrtek 22.4.2021, s pričetkom ob 9.00 uri preko platforme Zoom.

Predstavili vam bodo različne razpise, programe in mreže, preko katerih Evropska unija in Slovenija pospešujeta mobilnost raziskovalcev ter s tem povečujeta možnosti za zaposlitev raziskovalcev v tujini.

Preliminarni program dogodka2021_Priložnosti za mobilnost raziskovalcev_program

Vse zainteresirane prosimo, da se prijavijo preko spletnega obrazca na naslednji povezavi: https://forms.office.com/r/j1UACqubV2