Dopolnitev 2_NUJNO_Izredni razpis CEI – COVID-19 Extraordinary Call for Proposals / Izredni razpis IS SEP na področju zaščite zdravja

Posredujemo obvestilo Univerzitetne službe za raziskovalno dejavnost :

Obveščeni smo bili, da je na razpis CEI Extraordinary Call for Proposals 2020, projektna skupina Digitalne UL,  sestavljena iz več članic UL (PeF, FF, FE, FU, MF in FRI) takoj pristopila k pripravi prijave v okviru novoustanovljenega Centra UL za uporabo informacijsko komunikacijske tehnologije v pedagoškem procesu s ciljem, prijaviti nakup strojne in programske opreme, ki bo služila potrebam celotne UL pri izvajanju e-učenja in učenja na daljavo, kjer se trenutno srečujejo z zelo velikimi izzivi, tako na področju poučevanja in učenja kot na področju preverjanja znanja.

Vodstvo Univerze v Ljubljani je projekt prepoznalo, kot prednostni projekt UL, saj služi potrebam celotne UL.

Na podlagi te informacije je tako ostala možnost le še za eno prijavo znotraj UL, in sicer, na področju »Healthcare and telemedicine« ter »Support to micro, small and medium-sized enterprises«.

V ponedeljek, 6.4.2020 ob 12.00 uri, bo torej usklajevanje potekalo samo za navedena »prosta« področja.

Sporočilo UL – dopolnitev 1 je bilo vsem zaposlenim na NTF poslano po e-pošti.

Če ste med interesenti za prijavo, sporočite na