EEA and Norway Grants Fund for Regional Cooperation objavil dvostopenjski razpis “Common Challenges – Shared Solutions” , rok oddaje konceptne prijave do 1.7.2018 (besedilo razpisa: EEA and Norway Grants 2018).

Kot je navedeno v smernicah razpisa, lahko upravičeni konzorciji predložijo SAMO ENO projektno prijavo, projektni partnerji pa lahko sodelujejo le v enem projektu bodisi kot vodilni, projektni ali strokovni partner. Tako lahko Univerza v Ljubljani sodeluje IZKLJUČNO v enem konzorciju oz. prijavi.

Da bi se izognili zavrnitvi projektnih predlogov, bo za vse zainteresirane usklajevalni sestanek na UL, ki bo potekal v Vogalni sobi rektorata Univerze v Ljubljani v ponedeljek, 5.3.2018 ob 14. uri. Prosimo za prijavo preko povezave: https://goo.gl/forms/wDWFZsrNr2N4w8JZ2