ERASMUS PLUS: JESENSKI ROKI ZA PRIJAVO & JESENSKA ŠOLA & ERASMUSDAYS

1. Bližajo se roki za oddajo prijav na razpise znotraj ukrepa KA2 programa Erasmus Plus:
  • Partnerstva za odličnost: Centri poklicne odličnosti (Centres of Vocational Excellence) in Učiteljske akademije Erasmus+ (Erasmus+ Teacher Academies); 7. september do 17:00.
  • Partnerstva za inovacije: Koalicije za inovacije (Alliances for Innovation); 15. september do 17:00.

2. Med 8. in 9. septembrom bo v organizaciji CMEPIUS-a potekala Jesenska šola 2022 oz. ERASMUS+ terciarno izobraževanje – srečanje koordinatorjev in skrbnikov projektov.

Letošnja Jesenska šola bo primarno potekala za pogodbenike projektov KA1, akcija KA131 mobilnosti posameznikov, vseeno pa bodo teme zanimive tudi širše in primerne za pogodbenike projektov KA2.

Prijavnico za udeležbo na Jesenski šoli najdete na Prijavnica_Jesenska-šola_2022-KA2. Prijava je možna do petka 19. 8. 2022.

3. Obveščamo vas, da med 13. in 15. oktobrom potekajo Erasmusdays (https://www.erasmusdays.eu/).

Vabljeni k sodelovanju.