ERC: Evropska noč raziskovalcev – Humanistika, to si ti! – Vabilo na spletno delavnico kako napisati uspešno prijavo v Obzorju Evropa, 3. november ob 10.00

MIZŠ – Direktorat za znanost nam je poslal vabilo na spletno delavnico Kako napisati uspešno prijavov v Obzorju Evropa, ki bo v torek, 3. 11. 2020, ob 10. uri, ki bo organizirana v okviru projekta MSCA Evropska noč raziskovalcev – Humanistika to si ti!, ki ga v imenu Univerze v Ljubljani koordinira Filozofska fakulteta.

Delavnico bo usmerjena v nasvete pri prijavi projektov Marie Sklodowska Curie (MSCA) in projektov Evropskega raziskovalnega sveta (ERC) z izkušnjami dveh uspešnih prijaviteljev.

Delavnica je namenjena predvsem, vendar ne izključno, doktorskim študentom in podoktorskim raziskovalcem. V vabilu v prilogi je zoom povezava za vključitev v dogodek.

VABILO: Kako napisati uspesno prijavo v Obzorju Evropa

Predhodna prijava ni potrebna.