ERC: Ponudba Elevate Academy za pripravo ERC projektnega predloga

MIZŠ-Direktorat za znanost nam je posredoval  informacijo o ponudbi nizozemske svetovalne ekipe Elevate Academy, ki je pripravila spletne seminarje za dobro pripravo ERC projektnega predloga. Po njihovih informacijah je ta pomoč primernejša v fazi, ko se je že začelo s pisanjem projektnega predloga.

Če želite izvedeti več o njihovi ponudbi, sporočite na marija.petek@ntf.uni-lj.si, da vam posredujemo več o njihovi ponudbi.

V primeru interesa lahko kontaktirate tudi spodnji kontaktni naslov:
dr. Andreja Umek Venturini
Direktorat za znanost / Science Directorate
nacionalna predstavnica in kontaktna oseba / national delegate and contact point
Obzorje Evropa ERC & ditalno področje (Grozd 4) / Horizon Europe ERC & Digital (Cluster 4)
T: +386 (0)1 478 46 68
E: andreja.umek-venturini@gov.si