EUTOPIA Delavnica o varovanju osebnih podatkov***27. oktober 2020 ob 10.30

Spoštovani,

V nadaljevanju vam (v angleškem jeziku) posredujemo vabilo na delavnico v okviru projekta EUTOPIA o varovanju osebnih podatkov, ki jo bo vodil Marc Vives Pizá, uradna oseba za varstvo osebnih podatkov z EUTOPIA partnerske univerze Pompeu Fabra (Španija).

Delavnica bo prek Zooma potekala v torek, 27. oktobra, ob 10.30 in bo trajala približno dve uri.

Vljudno vabljeni!

Dear all,

We invite you for a Data Protection workshop, that will take place on October 27 at 10.30 am via Zoom. Please register here.

The workshop will be led by UPF Data Protection Officer Marc Vives Pizá, who will talk about project-related issues of data protection:

• Consent forms,
  • Non-Disclosure Agreements,
  • Compliance Documentation,
  • Data Management Plan,
  • Personal Data Processing,
  • Open Data initiatives.

He will also be presenting some case studies and answering your questions, that you can submit beforehand as you register.

So share this invitation with those eager to learn something new about data protection!

Hope to (virtually) see you there,

Glavna pisarna za projekt EUTOPIA / EUTOPIA Secretariat

Razvojno raziskovalni center / Research and Development Center