Inovacijski sklad UL – 31. 7. rok za prijavo

Samo še do 31. julija lahko svojo inovativno rešitev prijavite na Prvi razpis Inovacijskega sklada UL

Univerza v Ljubljani je v aprilu 2020 vzpostavila Inovacijski sklad, s katerim želi podpreti obetavne projekte na področju prenosa znanja. Sklad je namenjen tehološkim in družboslovnim inovacijam. S prejetimi sredstvi se bodo projekti približali industrijskim partnerjem oz. trgu. Proračun Inovacijskega sklada v letu 2020 znaša 70.000 €. Sredstva bodo dodeljena izbranim projektom prek razpisa.

Razpis JE ODPRT !

V torek, 30. junija 2020, je potekal Informativni dan o prvem razpisu Inovacijskega sklada Univerze v Ljubljani, kjer smo predstavili pogoje razpisa in kako se nanj prijaviti. Oglejte si video posnetek spletnega dogodka na povezavi: https://www.youtube.com/watch?v=BhBffEZFwtE