Marie Skłodowska-Curie – Inovativne mreže usposabljanja: 22.10.2019 Info dan za prijavitelje na UL

V okviru programa Obzorje 2020 je objavljen razpis na prijave Marie Skłodowska-Curie – Inovativne mreže usposabljanja (Innovative Training Networks-ITN), katerega rok za oddajo prijave je 14. januar 2020.  Več o razpisu na povezavi: MSCA-ITN-2020

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost pripravlja dne, 22.10.2018 ob 13.00 uri, v dvorani Ivana Hribarja (rektorat UL), krajši informativni dogodek v okviru Interne EU projektne akademije UL z naslovom »Dobre izkušnje z Marie S.-Curie Innovative Training Networks (MSCA ITN) prijavami«.

Okvirni program:

• 00-13.30: Predstavitev koordinatorskega projekta MSCA ITN – EJD GreenTRIBOS, prof. dr. Mitjan Kalin (UL, FS)
  • 30-14.00: Predstavitev projekta MSCA ITN – ETN XP-RESILIENCE, prof. dr. Matjaž Dolšek (UL, FGG)
  • 00-14.30: Predstavitev razpisa MSCA ITN 2020 – g. Stojan Sorčan, MIZŠ, Nacionalna kontaktna točka za MSCA
  • 30-14.45: Vprašanja in odgovori

Na dogodek vabijo vse zainteresirane pedagoge in raziskovalce UL, ki nameravajo prijavljati projekt znotraj sheme ITN, kot tudi njihove strokovne sodelavce na fakultetah, ki sodelujejo pri prijavah.

Prisotnost na dogodku je potrebno potrditi preko e-obrazca-> https://www.1ka.si/a/233457