Med industrijo in raziskovanjem ( virtualna dvodnevna delavnica, od 27. do 28. 9. 2021)

Kako ne le v teoriji, ampak tudi v praksi deluje sodelovanje med raziskovalci in industrijo?

Pridružite se dvodnevni mednarodni delavnici “Teorija in praksa sodelovanja med industrijo in raziskovalnimi inštitucijami”, ki bo potekala virtualno, od 27. do 28. 9. 2021.

Pripravite se na:

✔️ interaktiven program,

✔️ delo v skupinah,

✔️ izmenjavo znanj in izkušenj,

✔️ možnost predstavitve lastnih inovacijskih projektov.

Število mest je omejeno na 40 udeležencev, zato le pohitite s prijavo.

Dogodek v okviru projekta EATRIS-Plus organizirajo Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo (Slovenija), konzorcij Biocat Barcelona in mreža infrastruktur za translacijske raziskave EATRIS.

Za dodatna vprašanja so vam na voljo tudi na UL FFA: Žiga Jakopin (ziga.jakopin@ffa.uni-lj.si) in Dunja Urbančič (dunja.urbancic@ffa.uni-lj.si).