Najodličnejši raziskovalni oz. razvojni dosežki Univerze v Ljubljani v letu 2019 – rok za oddajo predlogov na NTF: 23.9.2019

Tudi letos (2019) Univerza zbira najodličnejše raziskovalne dosežke. Vsaka članica na UL pošlje tri predloge.

Prosimo vas , da na marija.petek@ntf.uni-lj.si do ponedeljka 23.09.2019 pošljete svoj predlog dosežka (več informacij z navodili UL najdete v originalnem sporočilu dosegljivem na povezavi: Najodličnejši raziskovalni dosežki UL NTF v 2019).

Iz prispelih predlogov bodo nato na NTF izbrani trije predlogi (Komisija za ZRD), ki jih bomo posredovali na UL.