Novice s področja vesolja & 8.-20.11.2021 University Mediterranea in Reggio Calabria, Italy

Posredujemo vam novice s področja vesolja in vabilo na konferenco »Vesolje za zeleno in digitalno okrevanje«, ki bo potekalo 30. 9. In 1. 10. 2021 v Ljubljani. Na konferenco se lahko prijavite na povezavi.

Več informacij:

Announcement-of-Opportunity-Geoinformation-Course-Reggio-Calabria-August-2021-13-set

1.        Konferenca “Vesolje za zeleno in digitalno okrevanje” – 30. 9. In 1. 10. 2021 v Ljubljani

Mednarodna konferenca “Vesolje za zeleno in digitalno okrevanje”, jo jo MInistrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo organizira skupaj z ESA organizira v Ljubljani 30. 9. In 1. 10. 2021 v Ljubljani se hitro približuje.
Če se še niste uspeli prijaviti, to še lahko storite na povezavi https://nikal.eventsair.com/QuickEventWebsitePortal/space-for-green-and-digital-recovery/esa.

Dogodek bo potekal hibridno, vabljeni ste, da se nam pridružite tudi v živo.

V primeru, da bi želeli na dogodku predstaviti tudi kakšne vaše materiale, nas o tem predhodno obvestite, ker so možnosti zelo omejene.

2.        1st Winter Course on GeoInformation and Space Data Management for the Sustainable Development and Needs of the Mediterranean Region – datum prijave: 28. 9. 2021

The Italian Space Agency (ASI) has just published an Announcement of Opportunity (AoO) concerning the 1st Winter Course on GeoInformation and Space Data Management for the Sustainable Development and Needs of the Mediterranean Region, that will take place from 8 to 20 November 2021 at University Mediterranea in Reggio Calabria, Italy.

Please, for all details, find attached the text of the AoO and visit the following link:

Please, also note that each completed Application Form will have to be properly endorsed by the candidate’s institution and then emailed to the ASI – UCR Office, at the following address: protocollo@asi.it no later than 28 September 2021.