dopolnjeno – NUJNO_Izredni razpis CEI – COVID-19 Extraordinary Call for Proposals / Izredni razpis IS SEP na področju zaščite zdravja

dopolnitev sporočila:

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost nas je dodatno obvestila,  da zaradi že izkazanega večjega zanimanja članic UL vse, ki imajo namen sodelovati v razpisu pozivajo, do ponedeljka, 6.4.2020, do 12.00 ure oddate popolne vloge za razpis (v celoti izpolnjen Application Form).

Vloge pošljite na e-mail naslov: euprojekti@uni-lj.si in v vednost na R-R@ntf.uni-lj.si

Hkrati obveščajo, da pri  razpisovalcu preverjajo, če so pravilno interpretirali razpisni pogoj, ki omejuje število prijav na razpis.

O vseh novostih vas bomo sproti obveščali.
-----------------------------------------------------------------------------------

NUJNO_Izredni razpis CEI - COVID-19 Extraordinary Call for Proposals / Izredni razpis IS SEP na področju zaščite zdravja

Posredujemo vam informacijo o odprtem razpisu CEI - COVID-19 Extraordinary Call for Proposals z rokom prijave do 9. 4. 2020.

Več o razpisu si prosim preberite na uradni spletni strani razpisa in v CEI Extraordinary Call 2020 F

Univerza v Ljubljani (kot pravna oseba) lahko sodeluje le v dveh prijavah.

V kolikor nameravate sodelovati v razpisu vas prosimo, da to sporočite do ponedeljka, 6. 4. 2020, do 9. ure, na e-mail naslov: marija.petek@ntf.uni-lj.si, da navedeno sporočimo na UL.