Objavljen Javni poziv za oddajo prijav za povečanje financiranja raziskovalnih programov

Dne 12. 2. 2018 je bil objavljen Javni poziv za oddajo prijav za povečanje financiranja raziskovalnih programov.

Prijave je potrebno oddati na UL za podpis rektorja do 2.3.2018. ARRS rok za oddajo prijav: do vključno 6. 3. 2018 do 14. ure.

Javni poziv je namenjen javnim raziskovalnim organizacijam (javnim raziskovalnim zavodom ter univerzam in samostojnim visokošolskim zavodom, ki jih je ustanovila Republika Slovenija) in raziskovalnim organizacijam s podeljeno koncesijo za izvajanje raziskovalnega programa, ki imajo za leto 2018 odobreno financiranje raziskovalnih programov.

Več na spletni strani http://www.arrs.gov.si/sl/progproj/rprog/razpisi/18/poziv-povecanje-razisk-programi-18.asp