Objavljen je nov INTERNI RAZPIS Razvojnega sklada UL (RSUL) ZA PRIPRAVLJALNO- RAZISKOVALNE PROJEKTE ZA NAMEN PRIJAVE NA ERC RAZPISE.

Razpis je namenjen raziskovalcem in raziskovalkam, ki so na UL izvajali ali še izvajajo projekt, ki je financiran s strani evropskih shem Marie Sklodowska Curie individualne štipendije (MSCA IF –MSCA Individual Fellowship), Širitvene štipendije (WF-Widening fellowships) ali projekt nacionalne sheme MSCA Pečat odličnosti (SoE-Seal of Excellence) ter se jim je zaključilo izvajanje tega projekta ali pa se jim zaključi v tekočem ali naslednjem letu.

Cilj razpisa je odličnim raziskovalcem, ki so svojo raziskovalno odličnost že pokazali s pridobitvijo MSCA IF, WF ali SoE štipendije in so tako financiran projekt izvajali na Univerzi v Ljubljani, omogočiti izvedbo pripravljalno-raziskovalnega projekta na Univerzi v Ljubljani z namenom priprave prijavne vloge na ustrezen razpis Evropskega raziskovalnega sveta (ERC –European Research Council).

Vse informacije glede aktivnosti sklada so objavljene tudi na intranetni strani: Interni razpis RSUL