Obvestilo_Fernandes Fellowships

Obveščamo vas, da je na voljo nova gostujoča štipendijska shema Univerze v Warwicku: štipendije Fernandes. Te štipendije bodo raziskovalcem, zaposlenim v službah z možnostjo pridobitve naziva stalnega profesorja ali zaposlenim na začetnih akademskih položajih omogočile trimesečni obisk Univerze v Warwicku (ki bo morda razdeljen na dva ali tri obiske) za razvoj dolgoročnega raziskovalnega sodelovanja.

Vloge se lahko pošlje kadar koli in se bodo pregledovale vsak mesec, dokler ne bodo sredstva v celoti dodeljena.

Če boste vi ali vaši sodelavci imeli vprašanja o tej shemi, se obrnite na Mika Haymesa (m.haymes@warwick.ac.uk) z Univerze v Warwicku ali email naslov IAS@warwick.ac.uk.

Uradna stran razpisa: Fernandes Fellowships