Omejitev sodelovanja UL_razpis CEI – Cooperation Fund Call for Proposals 2021, rok za prijave 1.9.2021, interes NTF sporočiti do 27.7.2021 na UL

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost je posredovala informacijo o odprtem razpisu CEI – Cooperation Fund Call for Proposals 2021. Za aktivnosti planirane v prvem polletju 2022 je rok prijave 1.9. 2021.

Več o razpisu si prosim preberite na uradni spletni strani razpisa<https://www.cei.int/news/9096/cei-cooperation-fund-call-for-proposals-2021-now-open>.

Namen razpisa je sodelovanje članic CEI ter izmenjava izkušenj in dobrih praks med vsemi državami članicami s spodbujanjem mobilnosti in mreženja.

Predvideni proračun: 175.000€ (prijavitelji lahko zahtevajo do največ 15.000€)

Univerza v Ljubljani (kot pravna oseba) lahko v razpisu sodeluje le v eni (1) projektni prijavi.

V okviru fakultete je potrebna uskladitev in v kolikor NTF  oz. raziskovalci nameravajo sodelovati v razpisu, prosijo, da se jim to sporoči do vključno torka, 27. 7. 2021, do 12. ure, na e-mail naslov: projekt@uni-lj.si<mailto:projekt@uni-lj.si>.

Možno je izraziti oz. oddati le en 1 interes s strani posamezne članice UL. V e-sporočilo zapišite kratek opis projektne ideje ter kontakt prijavitelja.

Po navodilu prorektorja, bodo, v kolikor bo to potrebno, organizirali na UL skupni usklajevalni sestanek vseh zainteresiranih prijaviteljev UL. Sestanek bo potekal v četrtek, 29.7.2021 ob 10.00 uri preko telekonferenčnega sistema Zoom. Povezavo za udeležbo na sestanku boste prejeli pravočasno v torek po 12 uri.