OPOMNIK Nekaj prostih mest za webinarja Europa Media na temo pisanja prijav na razpise Obzorje

Spoštovani raziskovalci,

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost sporoča, da je za dva webinarja na temo pisanja prijav na razpise Obzorje ostalo še nekaj prostih mest.

Drugi webinar Skoraj pozabljeni deli projektnih prijav na razpise Obzorja bo že naslednji ponedeljek, 16.11.2020 ob 13h (45 min + 15 min):

• Dimenzija spola v raziskavah
  • Ocena etike
  • Varnostni vidiki
  • Upravljanje podatkov in pravic intelektualne lastnine
  • Profili partnerjev in konzorcij kot celota

Prijava: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=35DMpoD13EmQP4evWnUzjmdMwuwtu-9Ekyl-PvY5eBpURFpKME5JUkZXSVhLSEk2SzJCTFhZMUNMSC4u

Prosimo vas, da Univerzitetno službo za raziskovalno dejavnost obvestite v primeru, da se webinarja ne boste udeležili. Tako jim omogočite, da prosta mesta ponudijo raziskovalcem v čakalni vrsti. V primeru, da ne bodo prejeli obvestila o neudeležbi, bodo žal primorani zavrniti prihodnje prijave.

Dear researchers,

Just a friendly reminder that there are still a few free places left for webinars on the subject of writing applications for Horizon calls.

The second webinar will be next Monday, 16.11.2020, Almost forgotten sections of Horizon proposals, at 13h  (45 min + 15 min):

• Gender dimension in research
  • Ethics assessment
  • Security aspects
  • Data management and IPR
  • Partner profiles and the consortium as a whole section

With the following survey, you can apply for the workshop: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=35DMpoD13EmQP4evWnUzjmdMwuwtu-9Ekyl-PvY5eBpURFpKME5JUkZXSVhLSEk2SzJCTFhZMUNMSC4u

Please, inform us in case you will not be able to attend the webinar so that the free place can be offered to another researcher.

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost