Opomnik: Vabilo – Predstavitev 8. razpisa CELSA sklada – četrtek, 7.9. 2023 ob 10. uri

Spomniti vas želimo, da je objavljen 8. razpis CELSA sklada (CELSA Research Fund) v okviru mednarodne strateške mreže CELSA (Center European Leuven Strategic Alliance), katere soustanoviteljica je tudi Univerza v Ljubljani. Povezava na razpis CELSA sklada: GeDOCumenteerd – Research funding (kuleuven.be). Rok prijave projektnega predloga: 14. december 2023.

Cilj razpisa je vzpostaviti skupno sodelovanje na raziskovalnem projektu, ki bo v roku treh let po začetku projekta privedel do skupne prijave raziskovalnega projekta na razpis programa Obzorje Europa. Univerza v Ljubljani vsako leto s pomočjo sredstev Razvojnega sklada UL (RSUL) sofinancira od 2-4 interne kolaborativne CELSA projekte z vseh znanstvenih področij.

Predstavitev novega razpisa za pedagoge in raziskovalce Univerze v Ljubljani bo v četrtek, 7. septembra 2023 ob 10 uri preko spletne platforme Zoom. Predstavitev bo trajala približno 30 minut. Povezavo za spremljanje predstavitve bodo prejeli vsi prijavljeni.

Prosimo, da se na predstavitev razpisa prijavite preko naslednje povezave: