Pomembno obvestilo_drugi razpis HEI Initiative – Inovation Capacity Building for Higher Education

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost obveščamo o drugi objavi razpisa EIT HEI Initiative Innovation Capacity Building for Higher Education.

Povezava na razpis: Call for Proposals: November 2021 – EIT HEI Initiative (eit-hei.eu).

Razpis določa naslednjo omejitev:

Upravičeni projektni partner (pravna oseba) lahko sodeluje samo v eni projektni prijavi, ne glede na vlogo (partner ali koordinator). To pomeni, da lahko UL kot ena pravna oseba sodeluje samo pri eni projektni prijavi. V kolikor bi bilo oddanih več prijav, se bo upoštevala prva oddana, vse ostale pa bodo zavrnjene.

Sodelovanje v projektni prijavi, kot »associated partner« ni omejeno.

Obveščamo vas, da se v imenu Univerze v Ljubljani že pripravlja projektna prijava (v sodelovanju s Pisarno za prenos znanja), zato članice, kot partner ali koordinator v razpisu ne morejo več sodelovati. Članice lahko v razpisu neomejeno sodelujejo kot »associated partner«.