Posvet in informativni dan za vodje programskih skupin; v Ljubljani: NIB 13.3.2024, MVŠZI 15.3.2024

ARIS je objavila novico:

Javna agencija za znanstvenoraziskovalno in inovacijsko dejavnost Republike Slovenije (ARIS) za vodje programskih skupin organizira posvet in informativni dan glede delovanja ARIS na področju ocenjevanja raziskovalnih projektov, ocenjevanja programov po ERC panelih, informacijske podpore raziskovalcem pri interakciji z ARIS, uvedbe novih instrumentov financiranja (predvsem za višje TRL), prenove splošnih aktov ARIS ob udejanjanju Uredbe o izvajanju znanstvenoraziskovalnega dela v skladu z načeli odprte znanosti.

Informativni dan bomo izvedli na štirih lokacijah:

• Univerza v Mariboru, dne 11. 3. 2024,
  • Nacionalni inštitut za biologijo, dne 13. 3. 2024,
  • Univerza na Primorskem, UP FAMNIT, dne 14. 3. 2024,
  • Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije, dne 15. 3. 2024.

Dogodek bo potekal v živo in ne bo sneman.