Poziv & Pravila koriščenja podpore RSUL za prijave na HEU

Spoštovani!

Vse raziskovalke in raziskovalce Univerze v Ljubljani prijazno pozivamo, da aktivno pristopijo k prijavam na odprete razpise programa Obzorje Evropa. Vsi odprti razpisi so dostopni na Funding&Tenders portalu preko povezave: Search Funding & Tenders (europa.eu)

Razvojni sklad Univerze v Ljubljani (RSUL) z razpoložljivimi finančnimi sredstvi podpira in spodbuja raziskovalke in raziskovalce z vrsto različnih možnosti podpore s strani zunanjih strokovnjakov. Možnosti in postopki koriščenja podpore RSUL so natančneje opredeljeni v dokumentu Pravila korišenja podpore RSUL za pomoč zunanjih izvajalcev pri prijavah na HEU.

Vsi interni razpisi in bolj podrobne informacije so dostopne na intranetni strani UL RR : Razvojni sklad UL – Domov (uni-lj.si)