Poziv za oddajo interesa za sodelovanje na festivalu UNI.MINDS 2024, rok: do vključno 15. marca 2024

Spoštovani,

UL, Pisarna za prenos znanja s tem sporočilom želi preveriti interes posameznih članic, ki bi želele biti aktivno vključene v letošnji UNI.MINDS festival, ki poteka pod okriljem Meseca znanosti. Festival organizirajo tri največje slovenske univerze, SPIRIT Slovenija ter partnerji iz gospodarstva. Namenjen je odkrivanju in promociji inovacijskega potenciala v Sloveniji ter povezovanju inovacijske skupnosti. Dogodek bo potekal predvidoma v drugi polovici oktobra na različnih lokacijah po Sloveniji. Festival je odlična priložnost za deljenje dobrih praks sodelovanja, odkrivanje novih tehnologij, izmenjavo mnenj z vrhunskimi strokovnjaki in vpogled v delovanje podjetij na eni strani in univerz na drugi strani.

Če želite sodelovati, pošljite vaš interes z naslednjimi informacijami:

• Kaj točno bi želeli pokazati (kakšna nova raziskovalna oprema, nov prostor za odprto inoviranje)?
  • Kaj bi želeli predstaviti (prebojne tehnologije/ekspertize, dobro prakso sodelovanja s podjetjem, kakšne druge izjemne dosežke)?
  • Zakaj bi bilo to, kar želite predstaviti, zanimivo za podjetja in druge deležnike iz okolja?
  • Koga bi si želeli kot udeležence na vaši predstavitvi (po področjih)?
  • Bi se želeli vključiti kako drugače (gostiti kakšen dogodek, uglednega tujega gosta … )?

Odgovore, pa tudi svoje predloge, ideje in vprašanja, sporočite na ursa.jerse@uni-lj.si do vključno 15. marca 2024.

Za boljšo predstavo o UNI.MINDS festivalu vabljeni k ogledu lanskoletnega programa festivala.

Glede na odziv članic bodo zainteresirane povabili na sestanek, da se skupaj razmisli o najboljšem konceptu dogodka.