Predstavitev najodličnejših raziskovalnih dosežkov Univerze v Ljubljani – Teden univerze; 29.11.2021 ob 14. uri

V ponedeljek, 29.11.2021 ob 14. uri bo v okviru tedna Univerze potekala Predstavitev najodličnejših raziskovalnih dosežkov Univerze v Ljubljani . Predstavitev bo, kot tudi ostali dogodki  v okviru Tedna Univerze, zaradi epidemioloških razmer potekala prek spleta. Trajala bo približno uro in pol.

Po koncu bodo posnetki slovesnosti na voljo na YouTube kanalu Univerze v Ljubljani, objavili jih bomo tudi na spletni strani in družbenih omrežjih UL.

Na YouTube kanalu Univerze v Ljubljani bomo javno prenašali vse dogodke v Tednu Univerze. Vabljeni k ogledu.

Po koncu bodo posnetki slovesnosti na voljo na YouTube kanalu Univerze v Ljubljani, objavljeni bodo tudi na spletni strani in družbenih omrežjih UL.