Prijave zaključene – Dopolnitev_NUJNO_Izredni razpis CEI – COVID-19 Extraordinary Call for Proposals / Izredni razpis IS SEP na področju zaščite zdravja

Zaradi omejitev razpisa CEI Extraordinary Call for Proposals 2020 in nujnosti uskladitve prijav Univerze v Ljubljani je bil organiziran usklajevalni sestanek, ki je (kot ste bili obveščeni)  potekal danes ob 12.00 uri preko telekonferenčne platforme MS Teams.

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost obvešča, da so se na sestanku dogovorili za skupno prijavo UL v okviru področja »Healthcare and telemedicine«. Tako so zapolnjene možnosti UL za prijave na razpis.