Raziskava ESN o mobilnosti študentov

Objavljeno je preliminarno poročilo raziskave ESN Survey, v kateri je sodelovalo več kot 20.000 študentov. Poročilo prinaša dragocene uvide in osnovne trende med študenti, ki so se udeležili izmenjave med letoma 2021 in 2023, prav tako pa vključuje poglede študentov, ki se izmenjav niso udeležili. Zbrane so tudi ključne ugotovitve v zvezi s podporo, ki so je študenti deležni pred odhodom na izmenjavo, izzivi, s katerimi se soočajo, stanjem štipendij ter priznavanjem kreditnih točk.

Več na Launch of the Preliminary Results of the XV ESNsurvey | Erasmus Student Networkeč na Launch of the Preliminary Results of the XV ESNsurvey | Erasmus Student Network