Raziskava za raziskovalce v okviru ERN 2021

Spoštovane raziskovalke, cenjeni raziskovalci.

vljudno vabljeni k sodelovanju v raziskavi, ki jo izvaja skupina sodelavcev iz Univerze v Mariboru v okviru projekta Evropske noči raziskovalcev 2021, projekta ZnAnosT za vsE – ZATE – o tem, kako raziskovalci vidijo svoje delo, pomen ter položaj znanosti v Sloveniji. Pod projekt ZnAnosT za vsE – ZATE se podpisuje konzorcij treh univerz: Univerze v Mariboru, Univerze v Novi Gorici in Univerze na Primorskem. Osrednji dogodek Evropske noči raziskovalcev je organiziran zadnji septembrski petek.

V raziskavo vključujemo vse raziskovalce v Sloveniji, zato vas vabimo, da si vzamete deset minut časa in odgovorite na nekaj vprašanj, ki so dosegljiva na povezavi:

Za vsa vprašanja in pojasnila glede raziskave vam je na voljo prof. dr. Branko Lobnikar (branko.lobnikar@fvv.uni-mb.si).