Razpis IHRA (International Holocaust Remembrance Alliance) – UL 18.1.2021 obvestila, do so prijave na UL zaključene.

Obveščamo vas, da je objavljen razpis IHRA (International Holocaust Remembrance Alliance).

Razpis je odprt do 22. 1. 2020.

Razpis je tematsko usmerjen v dva programa:

Program 1: Safeguarding the record of the Holocaust and the genocide of the Roma

Program 2: Countering distortion

IHRA Grant Guidelines_call_2021

Upoštevati je potrebno naslednje omejitve:

• UL se  kot organizacija lahko prijavi samo enkrat letno v okviru razpisa.
  • Po preverbi evidence projektov, UL še ni sodelovala v nobenem razpisu, kar pomeni, da Univerza v Ljubljani na navedenem razpisu lahko sodeluje.
  • Če ste že kdaj sodelovali ali ste trenutno v zaključnih fazah prejetega razpisa, nas, prosim, o tem prav tako čimprej obvestite.

Zaradi omejitev razpisa in nujnosti uskladitve prijav znotraj Univerze v Ljubljani, vas prosimo, da do petka 15.1.2020 do 14h obvestite v primeru načrtovanja prijave na razpis s sporočilom na projekt@uni-lj.si.