Razpis za Rektorjevo nagrado za naj inovacijo UL, rok za prijavo:  18. september 2022

Spoštovani,

odprt je razpis za Rektorjevo nagrado za naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2022.  Nagradni sklad znaša 12.000 evrov.

Že tretje leto zapored smo tekmovanje razdelili v dve kategoriji; kategorijo študentk/študentov in alumen/alumnov ter kategorijo raziskovalk/raziskovalcev. K prijavi vabimo vse, ki imate tehnološke ali netehnološke inovacije in inovativne podjetniške ideje.

Rok za prijavo je 18. september 2022 do 23.59. Svoje inovacije prijavite prek spletnega obrazca.