Spletni seminar_CrowdHelix User Engagement_28.9.2020

V sodelovanju s CrowdHelix ekipo za vse raziskovalce in pedagoge UL Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost pripravlja spletni seminar na katerem bodo predstavljene vse prednosti in atraktivne možnosti uporabe platforme CrowdHelix.

Crowdhelix je odprta inovacijska platforma, ki vzpostavlja povezave med mednarodno mrežo odličnih raziskovalcev in inovacijskih podjetij, da bi lahko načrtovali, se povezovali in oblikovali kompetitivne konzorcije za pripravo projektov na evropske razpise. Univerza v Ljubljani plačuje letno članarino za uporabo platforme, zato se lahko raziskovalci in raziskovalke UL registrirajo brezplačno.

Seminar je primeren za že obstoječe uporabnike, saj bodo predstavljene nekatere novosti platforme, kot za tiste, ki bi platformo želeli začeti uporabljati.

Osnutek programa: Draft Agenda – Webinar for Univerza v Ljubljani. Seminar bo potekal v angleškem jeziku.

Kdaj: 28. september 2020 ob 13.00 uri

Kako: Google Meet (povezava bo poslana naknadno vsem prijaviteljem)

Prijava na spletni seminar: Crowdhelix User Engagement