Ustanovljen Inovacijski sklad Univerze v Ljubljani – razpis 2020 je odprt, info dan: 30.6.2020

Univerza v Ljubljani je v aprilu 2020 vzpostavila Inovacijski sklad, s katerim želi podpreti obetavne projekte na področju prenosa znanja. S prejetimi sredstvi se bodo projekti približali višjim stopnjam tehnološke pripravljenosti in s tem tudi industrijskim partnerjem oz. trgu. Proračun Inovacijskega sklada v letu 2020 znaša 70.000 €. Sredstva bodo dodeljena izbranim projektom prek razpisa.

Razpis JE ODPRT

Vabilo na Informativni dan: Prvi razpis Inovacijskega sklada UL

Kdaj: 30. junij 2020 ob 10. uri

Kje: na Zoom-u (povezavo do dogodka prejmete po prijavi)